free css templates

Mobirise

Genç ve Dinamik

Oto aksesuar sektörüne, yılların verdiği tecrübe ve birikimi bir araya getirerek sunduğumuz kalite anlayışı sayesinde, büyümemizi sağlayan mütevazı başlangıcımızı asla göz ardı edemeyiz.

Sektörel tecrübe ve birikimi bir arada tutan azimdir.

Genç ve dinamik yapıyı bir arada tutan tecrübe ve birikimimiz sayesinde Otomotiv Sektöründe kalite ve yenilik anlayışı ile hizmet sunmaktayız. Oto Tuning ve Aksesuar dünyasında Modiye ve Tuning hayranlarına hizmet sunan tüm Türkiye genelinde  başarımızda büyük payı olan değerli müşterilerimiz ve bayilerimizle birlikte hep bir adım ilerisini düşünerek gün ve gün gelişmekteyiz. Bu gelişimin ayrılmaz parçası olan müşteri memnuniyet bizler için özenle hassasiyet gösterdiğimiz hep öncelikli konu olmuştur.

Hep bir adım önde olmak ve sonrasını planlamak.

Bizleri biz yapan yurt için ve yurt dışı müşterilerimizin ve bayilerimizin bizleri tercih etmesinde en büyük etken, güçlü tedarik ağımız, kesintisiz ve kaliteli ürünleri zamanında sağlamaktır. Türkiye genelinde ve Yurt dışındaki güçlü ve yılların verdiği deneyimle üretim gerçekleştiren tedarikçilerimizle birlikte pazarın ihtiyaç duyduğu gerçekleri göz ardı etmeden hep daha iyisini hedefleyerek ilermeye devam ediyoruz. Hergün her an değişen pazar ihtiyaçlarına her daim yeni ürünler sunarak dinamik yapımızla her daim kaliteyi ve daha ilerisini planlamaktayız.

Yurt genelinde bayilerimize hizmet sunduğumuz B2B kanalımızla sayesinde müşterilerimiz anında ürünlerimize ulaşmakta ve ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. 

Dünya genelinde 3 kıtada farklı ülkelerde yer alan müşterilerimizin bizlere kattığı değer sayesinde daha iyi hizmet ve kalite sunmak vazgeçilmezleriz arasında her daim yer alacaktır.

Adres

Yenimahalle Mahallesi İnonü Caddesi 1. Hekim Sokak No:3/A 34290 Küçükçekmece
İstanbul, Turkiye

İletişim

Email: info (at) puando.com
Phone: + 90 212 438 09 04
Fax      : + 90 212 540 10 66

Mobile & WhatsApp
+90 539 262 57 34

Hakkımızda

Oto aksesuar sektörüne, yılların verdiği tecrübe ve birikimi bir araya getirerek sunduğumuz kalite anlayışı sayesinde, büyümemizi sağlayan mütevazı başlangıcımızı asla göz ardı edemeyiz.