create your own website for free

1

Vizyonumuz

Beklentilerin üzerinde kaliteli ve yaratıcı ürün ve hizmet sunmaktır. Puando Otomotiv, otomotiv aksesuarı sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde temsilini hedefleyen, yaratıcı ve yetenekli insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, otomotiv aksesuarları alanlarında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

2

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Puando, kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek müşterileri gerekse de tedarikçileri için adını sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.  Verdiği hizmetle farklılıklar yaratarak sektöründe kalıcı olma hedefi ile kaliteli hizmet ve çözüm sürecini üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli iş ortaklıkları ve projeler yapmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Adres

Yenimahalle Mahallesi İnonü Caddesi 1. Hekim Sokak No:3/A 34290 Küçükçekmece
İstanbul, Turkiye

İletişim

Email: info (at) puando.com
Phone: + 90 212 438 09 04
Fax      : + 90 212 540 10 66

Mobile & WhatsApp
+90 539 262 57 34

Hakkımızda

Oto aksesuar sektörüne, yılların verdiği tecrübe ve birikimi bir araya getirerek sunduğumuz kalite anlayışı sayesinde, büyümemizi sağlayan mütevazı başlangıcımızı asla göz ardı edemeyiz.